Kliendil on õigus tagastada beep.ee e-poest ostetud sobimatu kaup 14 päeva jooksul, alates kauba kättesaamisest. Tellimuse tagastamiseks täitke palun allolev tagastusvorm, märkides tellimuse numbri (mitte paki/arve numbri) ja probleemi olemuse.

Tagastatavad kaubad peavad olema algses seisukorras (kaitsekilega, mitte lahtivõetud), kahjustamata ja originaalpakendis, vastasel juhul ei saa me teie tagastamist vastu võtta. Tagasimakse protsess alustame pärast kauba kättesaamist ja see võib võtta kuni 14 tööpäeva.

Itella Smartposti paki saab tagastada sama uksekoodiga, mis saadetakse siis, kui pakk on sihtkohta jõudnud. Kui pakk saabus valgesse pakiautomaati või pakipunkti, siis minge tagastuse vormistamiseks iseteeninduskeskkonda my.smartpost.ee > „Tagastus“, sisestades pakikoodi (triipkoodi) ja valides tagastamiseks sobiva pakiautomaati.

Omniva paki saab tagastada kasutades SMSi või e-kirja teel saadud tagastuskoodi. Pakiautomaadist saadetav SMS- või e-posti teade paki saabumise kohta sisaldab seda tagastuskoodi.

DPD paki saab tagastada kasutades SMSi teel eraldi saadud QR- või PIN koodi. Tagastamiseks valige Saada pakk > Saada pakk QR või PIN-koodiga. Seejärel kleepige trükitud etikett pakile.

Kui soovite kaupa vahetada, märkige see tagastamisvormi täitmisel. Võtame teiega ühendust ja pakume vahetusvõimalusi.

Probleemse kauba tagastamiskulud võtab beep.ee enda kanda!