Kliendil on õigus tagastada beep.ee e-poest ostetud sobimatu kaup 14 päeva jooksul, alates kauba kättesaamisest. Tellimuse tagastamiseks tuleb täita allolev tagastusvorm, märkides ära tellimuse numbri ja probleemi olemuse. 

Tagastatavad kaubad peavad olema algses seisukorras (kaitsekilega, mitte lahtivõetud), kahjustamata ja originaalpakendis, vastasel juhul ei saa me teie tagastamist vastu võtta. Tagasimakse protsess alustame pärast kauba kättesaamist ja see võib võtta kuni 14 kalendripäeva.

Itella Smartposti paki saab tagastada sama uksekoodiga, mis saadetakse siis, kui pakk on sihtkohta jõudnud. Kui pakk saabus  valgesse pakiautomaati või pakipunkti, siis mine tagastuse vormistamiseks iseteeninduskeskkonda my.smartpost.ee > „Tagastus“, sisestades pakikoodi (triipkoodi) ja valides tagastamiseks sobiva pakiautomaadi.

Omniva paki saab tagastada kasutades SMSi või e-kirja teel saadud tagastuskoodiga.

DPD paki saab tagastada kasutades SMSi teel eraldi saadud QR- või PIN koodi. Tagastamiseks valige Saada pakk > Saada pakk QR või PIN-koodiga. Seejärel kleepige trükitud etikett pakile.

Kui soovite kaupa vahetada, märkige see tagastamisvormi täitmisel. Võtame teiega ühendust ja pakume vahetusvõimalusi.

Probleemse kauba tagastamiskulud võtab beep.ee enda kanda!